Nabídka služeb ubytovny

Ubytování

Veškeré informace o ubytování naleznete v samostatné sekci Ubytování.

Sportovní hala

Sportovní hala je ideální pro basketbal, volejbal (možno rozdělit halu na dva kurty závěsnou spouštěcí stěnou), sálovou kopanou, aerobic, florbal a boccu, a to i pro tělesně postižené. Je vybavena dřevěnou palubovkou (32×22 m), časomírou a vzduchotechnikou. Její zázemí tvoří pět samostatných uzamykatelných šaten se sprchami a WC. Pro diváky je připravena tribuna o kapacitě 400 míst, pod níž se nachází malá posilovna pro sportovce vybavená stroji a činkami.

Malá tělocvična

Malá tělocvična je vhodná pro aerobic, jógu, power jógu a jiná cvičení. Na podlaze z PVC (14 x 11 m) je položena dřevěná odpružená podlaha o rozměrech 11,5×8,5 m. Místnost je vybavena velkými zrcadly na stěnách a k dispozici jsou také dvě šatny – každá se sprchou a WC.

Venkovní hřiště

Venkovní hřiště tvoří tartanový 200 m ovál. Uvnitř něj jsou dvě basketbalová/volejbalová hřiště nebo jedno házenkářské s umělým povrchem a doskočiště pro skok daleký a vysoký.

Plážový volejbal

Součástí našeho komplexu jsou také dvě hřiště pro plážový volejbal.

Školicí místnost - salonek

Školicí místnost, salonek nebo také klubovna je součástí ubytovny a je přímo dostupná i výtahem. Její kapacita je max. 40 lidí. Je vybavena televizí, videopřehrávačem, DVD přehrávačem, CD přehrávačem s rádiem a tabulí. Místnost lze použít i ke cateringovému stravování pro obyvatele ubytovny při sportovních soustředěních, kempech, kurzech apod. Ze školicí místnosti je přímý vstup na velkou terasu na střeše, spojující ubytovnu, sportovní halu a restauraci.

Sauna a masáže

Sauna má kapacitu devět osob (minimální počet osob – dvě). K dispozici je bazének se studenou vodou, sprchy a odpočívárna. Masáže se nacházejí v prostorách sauny a lze je využít i veřejností. Provoz sauny i masáží je na objednávku.

Restaurace

Restaurace pizzerie Basket Bar se nachází nad tribunou haly a její prosklenou stěnou je výhled přímo na hrací plochu. Kapacita restaurace 65 míst. Denní menu, pizza, minutková jídla. Prostory restaurace je možné pronajmout pro menší i větší akce. Pro dotazy ohledně stravování volejte na telefon +420 774 172 217.

Blízké okolí

V bezprostřední blízkosti sportovního komplexu je letní koupaliště. Využít můžete plavecký bazén, relaxační bazén s tobogánem, dvěma skluzavkami, horolezeckou stěnou, whirlpool a dětský bazén. Více informací naleznete na stránkách koupaliště.

V nejbližším okolí je také benzinová stanice a supermarket. Komplex Zelené je dobře dostupný hromadnou dopravou, zastávka MHD je vzdálena cca 150 m, zastávka ČSAD a vlaková stanice Českých drah je od areálu přibližně 350 metrů

V okolí Zlína můžete navštívit spoustu historických a kulturních památek. Za zmínku stojí například ZOO Zlín se zámkem Lešná, lázeňské město Luhačovice, zámek a likérka ve Vizovicích, zámecké květné zahrady v Kroměříži, hrad Malenovice nebo nedávno zrekonstruovaný hrad Lukov.
Na své si přijdou i milovníci sportu. Využít mohou síť cyklostezek, krytý i venkovní plavecký bazén, stezku zdraví na Tlusté hoře, v zimě pak uměle zasněžovaný lyžařský svah v jižní části města.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2017, Sportovní komplex Zelené